RSS
Ważne:
Lubuska Regionalna Organizacja Turystyczna "LOTUR" zaprasza do współpracy      Lubuska Regionalna Organizacja Turystyczna "LOTUR" zaprasza do współpracy      Lubuska Regionalna Organizacja Turystyczna "LOTUR" zaprasza do współpracy      Lubuska Regionalna Organizacja Turystyczna "LOTUR" zaprasza do współpracy     
Zarząd i komisje Statut Składki Deklaracja Członkowska Księga marki Patronat "LOTUR" Lotur plan pracy Walne zebrania sprawozdawcze Kontakt Formularz kontaktowy Lista członków LOTUR PRACA O członkach
Zawód Informator Turystyczny Zamówienia publiczne Targi turystyczne, konferencje Targi, konferencje, inne - zaprosili nas Piszą o nas Newsletter 2017 Newsletter Archiwum Wydawnictwa Partnerzy Turystyka Wspólna Sprawa Konkursy Turystyczne znaki drogowe Ankiety, badania Partnerstwo Odra
Informacje o województwie Regionalny Portal Turystyczny Telefony alarmowe Baza noclegowa Bankomaty w Lubuskim Warto zobaczyć Muzea, Skanseny i Izby Regionalne Szlaki turystyczne DLA KOLEKCJONERÓW REKORDÓW! Informacja Turystyczna Kalendarz imprez w regionie
Baza noclegowa w województwie lubuskim Produkty turystyczne Oferty turystyczne Nowe Zasady Certyfikacji IT Certyfikacja IT Lubuskie szlaki Nordic Walking Aktualne Lubuskie Punkty Informacji Turystycznej lubuskie Certyfikowane Produkty Turystyczne i Lubuskie Perły Turystyczne Marka Lubuskie Przewodnicy Biura Podróży Szlakiem krzyży pokutnych po obu stronach Odry Turystyka wodna Lokalne Organizacje Turystyczne Wyniki konkursów - Lubuskie Perły Turystyczne, Najlepszy Produkt Turystyczny

TURYSTYKA WODNA


 

„Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska (Województwo Lubuskie) – Brandenburgia 2007 – 2013, Fundusz Małych Projektów i projekty Sieciowe Euroregionu „Sprewa-Nysa-Bóbr” oraz budżetu państwa”.

„Pokonywać granice poprzez wspólne inwestowanie w przyszłość” / „Grenzen überwinden durch gemeinsame Investition in die Zukunft”.

 

 

zdobądź nowy zawód, ZAWÓD PAMIĄTKARZ


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Tytuł projektu : Zawód Pamiątkarz  Nr Umowy UDA-POKL.08.01.01-08-110/10-00 

Mapy z atrakcjami lubuskiego 11.2019


Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą mapą ścienną z atrakcjami województwa lubuskiego. To nasze kolejne wydawnictwo dofinansowane w ramach zadania publicznego ze środków województw lubuskiego- Urzędu Marszałkowskiego .

Orginał mapy do pozyskania w biurze LOTUR. Prosimy o informację per email lub tel. 

http://lotur.eu/news/show/1911

 

GORZOWSKI KLUB SPORTOWYCH GIER KARCIANYCH I UMYSŁOWYCH „KONTRA”

Autor: Administrator, dodano: 2013-11-15 08:10:49
GORZOWSKI KLUB SPORTOWYCH GIER KARCIANYCH I UMYSŁOWYCH „KONTRA” serdecznie zaprasza do wspólnej rywalizacji! Więcej szczegółów w zakładce.

Majówka z rodziną w Ochli

Autor: Administrator, dodano: 2013-04-19 09:14:24
Serdecznie zapraszamy na rodzinną majówkę która odbędzie się 3 maja 2013 r. w skansenie w Ochli. Majówka zaplanowana jest w godzinach 11.00-18.00. Uczestników czeka wiele atrakcji i niespodzianek. Cena biletu wstępu wynosi 6 zł. Zapraszamy!

Śledzik lubniewicki - "IV Przegląd Piwniczny"

Autor: Administrator, dodano: 2013-02-07 18:31:27
Towarzystwo Przyjaciół Lubniewic zaprasza do Gminnego Ośrodka Kultury "Pod Morwą" w Lubniewicach na wspólną zabawę, poczęstunek, degustację przetworów przy muzyce i śpiewie biesiadnym. W programie: konkurs z nagrodami na danie ze śledzia w kategoriach 1) Zakłady gastronomiczne 2) Gospodynie domowe. Konkurs na przetwory domowe w kategoriach 1) Przetwory z owoców i warzyw 2) Przetwory z grzybów 3) Wina domowe i nalewki. Warunkiem uczestnictwa jest przygotowanie dania. Serdecznie zapraszamy 12 lutego 2013 r. godzina 18,00!!

Hotel "Bukowy Dworek" zaprasza na zabawę karnawałową

Autor: Administrator, dodano: 2013-01-09 12:28:33
Hotel "Bukowy Dworek" w Łagowie dnia 8 lutego 2013 r. o godzinie 20:00 serdecznie zaprasza na zabawę karnawałową w stylu włoskim. Oprawę muzyczną stanowić będzie zespół "Grand i Band" w którego składzie wystąpi jeden z uczestników popularnego show "Must be the music". Zarezerwuj już dziś!

Wigilia z Mikałoajem z Laponii w Lubniewicach

Autor: Administrator, dodano: 2012-12-10 09:39:19
Gmina Lubniewice serdecznie zaprasza na wspólną gminną wigilię na placu przy miejskim ratuszu. Podczas wigilii nie zabraknie atrakcji m.in miasto odwiedzi prawdziwy święty Mikołaj z Laponii. Przewidziane są również bogate występy artystyczne: wspólne kolędowanie z finalistą słynnego show "Must Be The Music" Przemysławem Radziszewskim, pokaz psiego zaprzęgu, jarmark przedświąteczny, oraz szereg innych atrakcji. Całe widowisko poprowadzi Toni Hyyrylainen z programu "Europa da się Lubić". Wigilia rozpocznie się 16 grudnia o godzinie 14:00. Serdecznie Zapraszamy!
więcej Tagi: imprezy,

Dzień Kobiet - Drezno "Semper Opera TRAVIATA"

Autor: Administrator, dodano: 2012-11-30 09:23:33
Semper Opera "TRAVIATA" w Dreźnie zaprasza 09.03.2013 na wyjątkowy dzień kobiet uświetniony spektaklem z utworami legendarnego włoskiego kompozytora Giuseppe Verdiego. Cena wynosi 110-zł + 15,-euro, obejmuje: przejazd autokarem, bilety wstępu, ubezpieczenie KL i NNW, opiekę pilota.W programie: zwiedzanie miasta z przewodnikiem i udział w spektaklu. Ze względu na konieczność wcześniejszej opłaty za rezerwację biletów, zgłoszenia przyjmowane są do 20.12.2012 r.

Rusza FAMILY BOW LING CUP w DANA**** Hotel & SPA

Autor: Administrator, dodano: 2012-10-03 09:45:05
Jesteście zgraną rodziną i lubicie rywalizację? DANA**** Hotel & SPA w Zielonej Górze zaprasza do udziału w lidze bowlingowej FAMILY BOWLING CUP. Rozgrywki 2012/2013 odbywać się będą w niedziele od 17:00 – 19:00. Zgłoszone drużyny musza składać się z min. 3 osób max. 5 osób, z tym, że w każdej musi być przynajmniej jedno dziecko w wieku min. 6 lat max 12 lat . Młodsze dzieci zapraszamy do zabawy, ale niestety nie będą one brały udziału w rozgrywkach.

Dana Hotel & SPA zaprasza na brunch

Autor: Administrator, dodano: 2012-09-21 14:26:40
Szczegóły zaproszenia w załączeniu

Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na zajęcia fitness

Autor: Administrator, dodano: 2012-09-21 13:04:39
Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na zajęcia fitness. Harmonogram zajęć w nowym sezonie znajduje się w załączeniu.

Jarmark Św. Michała w Żaganiu 14-16.09.2012

Autor: Administrator, dodano: 2012-08-30 10:34:00
Już 17. raz Żagań będzie świętował Dni Miasta - Jarmark Św. Michała. Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach 14.-16. września 2012 roku. Jarmark św. Michała zapisał się w historii Żagania grubą czcionką. Jak każdego roku jest imprezą najbardziej oczekiwaną i podziwianą w regionie. To zasługa nie tylko dobrego przygotowania i organizacji, ale przede wszystkim ludzi, którzy za każdym razem bawią się doskonale. Wyjątkowy jest również klimat żagańskiego jarmarku, na którym każdy znajdzie coś dla siebie. Jarmark co roku zaskakuje nowymi atrakcjami, kusi kolorem i zapachem. Imprezę otwiera barwny, wielotysięczny korowód złożony z przedstawicieli mieszkańców miasta (władze miasta, dzieci i młodzież, przedstawiciele instytucji, cech rzemiosł i przedsiębiorczości, ratownicy wodni i medyczni, wojsko). Uczestnicy korowodu po uroczystym otwarciu Jarmarku symbolicznie dzielą się chlebem na znak jedności i dobrobytu.